Hakkımızda

ok

En yakın ilaç rehberiniz !

Sizde kullandığınız ilaçlar hakkında bilgiyi kendiniz edinmek istiyorsanız sizleri uygulamamızı indirmeye davet ediyoruz.

     

       

       

       

VİZYONUMUZ

Öğrenme ve teknoloji çağında olmamız nedeni ile yakın bir zamanda her birey kendisi ile alakalı her sorun ve bilgiye bugün olduğundan daha kolay ulaşacaktır.

MİSYONUMUZ

Piyasada bulunan bir çok ilaca ait bilgileri bulmak ve sürekli taşıyabileceğiniz şekilde kendinize göre özelleştirebileceğiniz bir formu kullanıcılara sunmak önceliğimiz olmuştur.

HEDEFİMİZ

Sağlık çalışanları özellikle de doktorlar ve eczacılar ile toplumun her kesiminden kullanıcının yararlanabileceği bir topluluk hedeflenmiştir.

Sadece kullanmakta olduğunuz ilaçları aramada değil, aynı zamanda ilaçlarınızı takip etmenizde ve acil durumlarda yakınlarınıza haber verilmesinde getirdiği yenilikçi çözümlerine her geçen gün yenisini eklemeyi hedeflemektedir.

ok

Mobsmile LTD

Sağlık alanı başta olmak üzere, birçok sektöre mobil çözümler üreten innovasyon odaklı bir teknoloji firmasıdır.

PROJE DANIŞMANLIK

Mobil uygulama geliştirmede şirketlere iyileştirme, sorun giderme ve yeniden marka yaratma konularında yerinde danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

 

BAŞTAN SONA ÇÖZÜMLER

Mobil dünyaya giriş yapmak isteyen şirketlere arka plan web servisleri, mobil uygulamalar, web sitesi ve tasarımları içeren baştan sona çözümler sunmaktadır.

 

SEKTÖREL İSTATİSTİK

Bir çok sektörde edinilen istatistiksel veriler ile mobil kullanıcıların beklentileri, davranışları konularında tecrübe sahibi bir ekiple destek iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır.

 

FARKLI BİR AÇI

Mobil uygulama sektörünün çok hızlı bir şekilde geliştiği ve bir çok firmanında bu işi yapmak için kolları sıvadığı gerçeği aşikardır. Ancak bu hızlı ilerleme beraberinde birçok sorunu da birlikte getirmiştir. Sektör ne kadar hızlı büyümeye çalışıyor ise o kadar da hatalara, sorunlara açık olacak demektir. Mobsmile olarak sondan başa doğru gelmenin daha doğru olduğu kanısındayız ve farklı bir bakış açısı ile yolumuza devam etmekteyiz.

PROFESYONEL TAKIM

Teknoloji artık günümüzde bir alışkanlık ve vazgeçilemeyen olarak görülmektedir. Eğer teknolojiye katkı sağlayanlardansanız bu sizin için bir tutkuya dönüşmekte ve tarifsiz bir mutluluk sağlamaktadır. Ekip olarak bunu çok iyi biliyoruz, severek yaptığımız işimizin sevgisini paylaşarak büyütmeye çalışıyoruz, ve sizleri de davet ediyoruz…

24/7 DESTEK

İstenmese de her iş ve projede olduğu gibi, uygulamalarımız kullanırken bir sorunla kaşılaşırsanız lütfen bize bildirmekten çekinmeyiniz…